JG--Ram-Lube-1
JG-960

این محصول، مخصوص به‌کارگیری در شیرهایی است که بدنه آن‌ها دارای حفره‌های متعدد می‌باشد. این ترکیب یک پرکننده(filler) مقرون‌به‌صرفه است که جایگزین آب و مواد دیگر می‌شود. چسبندگی این روان‌ساز نسبت به فلز فوق‌العاده بوده و یک گزینه مناسب جهت استفاده در روان کاری شیرها پس از تست هیدرواستاتیک جهت انبار کردن و یا جابجایی آن‌ها، محسوب می‌شود.

موارد استفاده :

در روانسازی شیرهای صنعتی پس از تست هیدرواستاتیک به منظور انبار یا جا به جا کردن شیرها

JG- valve cut

این محصول یک تمیزکننده باکیفیت برای پاک‌سازی شیرها از گریس‌های برجای‌مانده از گذشته است که قبل از روان کاری دوباره آن مورداستفاده قرار می‌گیرد. فرمولاسیون این محصول به‌صورت چند عنصره و نیمه مایع بوده و ترکیبی از مواد نافذ و روان‌سازهاست که به‌منظور حل کردن و برداشتن مواد رسوب‌کرده بر روی قطعات و یا مواد زائد دیگر که عملکرد شیر را مختل کرده و یا راندمان آن را پایین آورده‌اند، تهیه‌شده است.

اگرچه این محصول قادر به راه‌اندازی مجدد تمامی شیرهای دچار گرفتگی نیست، تجربه به‌کارگیری منظم این محصول نشان داده که حتی در شرایط سخت و نامساعد محیطی، عملکرد مطلوب شیر را حفظ می‌کند.

موارد استفاده :

از این محصول می توان برای احیا شیرهای دارای گرفتگی که بر اثر بی توجهی و عدم نگهداری صحیح بوجود آمده استفاده کرد و سپس تعمیرات روتین را بر روی این شیرها انجام داد .لازم به ذکر است، بعد از عملیات احیا و انجام تعمیرات مورد نیاز، زمانی که شیر عملیاتی شد ، این پاک کننده  باید از داخل شیر پاکسازی شده و از محصولات روانساز و عایق کننده این شرکت برای سرویس و روانکاری مجدد شیراستفاده کرد .

JG-960