JG--Ram-Lube-1

تفنگ فشاری گریس‌پاش مدل Chemola™ Delta 1699-09 یک دستگاه تزریق گریس  برای روغن‌کاری شیرها درجایی است که فشار بالا موردنیاز باشد.

موارد استفاده :

 تفنگ فشاری گریس‌پاش مدل Chemola™ Delta 1699-09  یک تفنگ تزریق روغن با هیدرولیک فشاری بالاست که مقبولیت بالایی در میان استفاده‌کنندگان در خطوط نفتی، خطوط تصفیه و سایت‌های پتروشیمی دارد و از شهرت جهانی برخوردار است.   قابلیت اتکا و دوام بالا و کیفیت ساخت بی‌نظیر این دستگاه آن را به‌عنوان یک استاندارد در این‌گونه وسایل برای بیش از  نیم‌قرن مطرح کرده  است. وزن پایین این دستگاه (۱۵ پوند) و قابلیت به‌کارگیری آسان آن، آن را به بهترین گزینه برای استفاده در شرایط آب  و هوایی سخت از قطب گرفته تا صحرا تبدیل نموده است.

کاربرد اصلی این دستگاه برای روان کاری شیرهای plug valve بوده است اما هیدرولیک فوق‌العاده مطلوب این دستگاه، آن را به‌عنوان یک تفنگ تزریقی مناسب برای تزریق انواع روان کننده‌ها و مواد عایق کننده، تبدیل نموده است.

مجهز به شیر اطمینان برای حفاظت از دستگاه برای شرایطی که مواد روان کار و یا عایق کار به‌صورت سهوی تخلیه‌شده است. گیج فشارpsi  ۱۵۰۰۰ برای تعیین میزان دقیق فشار تزریق روان کاری به‌طور فوق‌العاده دقیق عمل می‌کند . این دستگاه مجهز به کوپلر giant buttonhead است. همچنین شیلنگ دارای هرزه‌گرد قابل‌انعطاف آن، استفاده از آن را حتی برای به‌کارگیری در سخت‌ترین سیستم‌های منیفولد شیر آسان کرده است.

Delta-1699-09